5F9A0513 best

O mnie.

Nazywam się Anna Kopeć – Jakubów. Mieszkam we Wrocławiu i od 2015 roku ubieram firmy w dobrą fotografię. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać nieznane miejsca. Jeśli miałabym wybrać jedną rzecz wyróżniającą moje zdjęcia, to będzie to szczery uśmiech. Mój styl koncentruje się na naturalnych portretach i autentycznych emocjach. Jest na to miejsce także w fotografii biznesowej, bo za każdą firmą stoją ludzie. Zawsze szukam jakiejś ciekawej historii, która może być bazą sesji. Poniżej opisałam cechy charakterystyczne mojego podejścia do pracy.

Ania to wspaniała, kreatywna fotografka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję za świetne zdjęcia!

 

Gabi, Agencja 25wat

Jak najbardziej na 5 gwiazdek. Widać pełną pasję z jaką Ania podchodzi do swojej pracy czego efektem są fantastyczne zdjęcia. Zapraszam i polecam.

 

Jakub Bednarek

Świetny fotograf! Bardzo się angażuje i jest zawsze w tych miejscach gdzie coś się dzieje. Mobilizuje fotografowanych, ale także potrafi uchwycić momenty niepozowane. Czas od wykonania zdjęć do ich dostarczenia trwa niezwykle szybko, w moim wypadku tydzień. Gorąco polecam każdemu!

 

Mateusz Mikos

Wspaniała, zdolna, kreatywna, profesjonalna i przemiła kobieta. Tak w bardzo dużym skrócie można opisać Anię 🙂

 

Marta Teneta

Zdjęcia piękne i prawdziwe, super podejście do ludzi, zorganizowana praca. Uwielbiam!

 

Maja Bartosik

Ania robiła dla nas zdjęcia podczas balu absolutoryjnego. Wszystkie wyszły przepięknie i są wysokiej jakości. Ania ma oko i z łatwością uchwyciła cudowne i zabawne „momenty”. Tym bardziej jestem pod wrażeniem, bo impreza była na prawdę duża, a każdy ma tam swoje 5 minut. Myślę, że cały rocznik serdecznie Anię poleca 🙂

 

Małgorzata Kapler

Szybka realizacja

Czas to najcenniejsza waluta, dlatego realizuję zlecenia szybko. Oznacza to krótki termin oczekiwania na finalny materiał, ale także szacunek dla czasu klienta podczas sesji.

Wartość dodana

Obrazy ze stocków mogą być wykorzystane przez każdą firmę dlatego najważniejszą wartością fotografii wizerunkowej jest jej niepowtarzalność. Sesja fotograficzna pozwala na pokazanie autentyczności marki i podkreślenie jej wiarygodności. To szczególnie istotne w dobie tworzenia treści na platformach społecznościowych, gdzie ważna jest bliska relacja z odbiorcą.

Mobilność

Dzięki posiadaniu mobilnego sprzętu, w zaledwie pół godziny jestem w stanie przekształcić wnętrze firmy w profesjonalne studio fotograficzne. Sesje biznesowe najczęściej realizujemy w siedzibie klienta, w studio fotograficznym lub w plenerze.

Na miarę

Sesję zawsze poprzedzam dokładnym rozpoznaniem wymagań klienta, ponieważ zdaję sobie sprawę, że potrzeby są różne. Na wygląd zdjęć wpływają wartości firmy, strategia komunikacji z odbiorcami oraz cel wykonywanych fotografii (inne zdjęcia potrzebne są do katalogu, inne na stronę internetową, a jeszcze inne pod wydruk wielkoformatowy). Liczba otrzymanych fotografii ustalana jest według potrzeb klienta, a po sesji ma on pełną kontrolę nad wyborem obrazów do obróbki.

Miła atmosfera

Pozowanie w świetle flesza jest naturalne jedynie dla celebrytów. Podczas naszej sesji fotograficznej zapewniam dobrą komunikację oraz swobodny kontakt.

Rozliczenie

Rozliczenie nastepuje po otrzymaniu wykonanych zdjęć. Wystawiam faktury.