AM-147

O mnie.

Nazywam się Anna Kopeć – Jakubów i od 2015 roku ubieram firmy w dobrą fotografię. Poniżej możecie zobaczyć, co składa się na moją ofertę.

Szybka realizacja

W XXI wieku czas to największa wartość. Dlatego jedną z moich głównych wartości jest szybka realizacja zleceń i duża dyspozycyjność. Szybka realizacja oznacza krótki termin oczekiwania na finalny materiał, ale także szacunek dla czasu klienta podczas sesji.

Wartość dodana

Wartość dodana mojej fotografii biznesowej to… szczery uśmiech. Odkąd pamiętam mój konik to naturalne portrety i prawdziwe emocje. Uwielbiam polować na odpowiedni moment, kiedy człowiek przez chwilę zapomina o byciu fotografowanym. Moim celem jest odwrotność tego, co znamy ze zdjęć stockowych.

Mobilność

Dysponuję mobilnym sprzętem, dzięki któremu w pół godziny jestem w stanie przemienić wnętrze każdej firmy w studio. Sesje biznesowe najczęściej realizujemy w siedzibie klienta lub w plenerze.

Na miarę

Wykonuję zdjęcia zarówno dla małych działalności, jak i dla marek, które są znane na całym świecie. Wiem, że oczekiwania tych firm mogą być różne. Przed wyceną zlecenia, staram się dokładnie zorientować w potrzebach klienta. Na wygląd zdjęć wpływa strategia komunikacji z odbiorcami, reprezentowane wartości, kolorystyka strony internetowej czy forma w jakiej będą wykorzystywane zdjęcia (format katalogu wymaga innych fotografii niż np. wydruk wielkoformatowy). Liczba otrzymanych zdjęć ustalana jest indywidualnie. Po sesji klient ma wgląd w wybór obrazów do obróbki.

Miła atmosfera

Pozowanie w świetle flesza jest naturalne tylko dla celebrytów. Podczas spotkania dbam o dobrą komunikację i swobodny kontakt.

Wspieram polskie

Wystawiam faktury. Zapraszając mnie do współpracy, wspieracie legalny biznes.