O mnie

Urodziłam się w 1990 roku. Najbliższa jest mi fotografia portretowa, reportażowa i dokumentalna. Mimo, że fotografia nie daje mi spokoju od 2008 roku, ciągle się rozwijam i czuję, że jestem na początku swojej drogi. Pracuję na sprzęcie cyfrowym i analogowym.

Pasja stała się dla mnie sposobem na życie – komercyjnie zajmuję się w fotografią ślubną, rodzinną i biznesową.  W 2014 roku ukończyłam informatykę w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.  Interesuję się także  podróżami, psychologią, kinem oraz szeroko pojętymi sztukami wizualnymi z których czerpię inspiracje.

Na stałe mieszkam we Wrocławiu, ale realizuję zlecenia w różnych częściach Polski. Chcesz wiedzieć o mnie coś więcej? Dużo więcej powiedzą moje zdjęcia :)

Doświadczenie i osiągnięcia:

Od 2012 do 2013 roku uczestniczyłam w Warsztatach Fotoreportażu i Fotodokumentu Akademii Fotografii w Warszawie. W 2014 roku ukończyłam warsztaty prowadzone przez Alexa Webba z agencji Magnum. Jestem laureatką ogólnopolskich konkursów fotograficznych m.in. 1 miejsce Olympus Fotolotni (2013), 1 miejsce „Nowe Życie Nowej Papierni” (2013), 1 miejsce w Ogólnopolskim 5-boju fotograficznym Fotopolis (2011) oraz szereg wyróżnień na portalach branżowych Fotopolis i Świat Obrazu. Mam na swoim koncie publikacje w Poznaj Świat, Gazeta Wyborcza, Dlaczego, Take Me, Wydawnictwo Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, Polska Niezwykła i Snap Me.